LOC DE MUNCĂ: Coca Cola angajează Tehnician Utilități pentru fabrica din Poiana Negrii

Vei avea parte de un mediu de lucru prietenos, vei fi provocat, vei fi încurajat și te vei dezvolta în permanență. Job Coca-Cola

Coca Cola angajează Tehnician Utilități pentru fabrica din Poiana Negrii.
Vă prezentăm anunțul de angajare postat de companie pe platforma eJobs.ro:

COCA COLA ANGAJEAZĂ

Ai șansa de a avea o influență majoră asupra modului în care ne dezvoltăm businessul și a felului în care bine-cunoscutele noastre băuturi ajung la clienții și consumatorii noștri. Vei avea parte de un mediu de lucru prietenos, cu colegi care te vor susține în depășirea provocărilor, astfel încât să obții rezultate pe care nici nu le credeai posibile. Nicio zi nu va semăna cu alta. Vei fi provocat, vei fi încurajat și te vei dezvolta în permanență.

RESPONSABILITĂȚILE-CHEIE:
  • Vei executa lucrările de întreținere preventivă, predictivă și de reparații, respectând tehnologiile recomandate și răspunzând de calitatea muncii depuse în aria utilității (compresoare 10/40 bar, ventilație, stație de epurare, aducțiuni, foraj);
  • Vei executa activitățiile prevăzute de graficele de verificări, lucrări, manevre periodice, de ungere, de măsurători și de reglaje, răspunzând de calitatea acestora;
  • Vei asigura funcționarea la parametrii corespunzători, sigură și economică a instalațiilor auxiliare;
  • Comunici toate defectele, funcționările anormale sau deficiențele sesizate în timpul supravegherii fiecărei mașini, echipament sau instalație;
  • Supraveghezi echipele de intervenție și asiguri suport și resursele materiale pentru acțiunile din aria de lucru.

AI URMĂTOARELE INGREDIENTE SECRETE?
  • Ai studii medii tehnice (domeniu mecanic);
  • Ai lucrat în domeniu mecanic;
  • Ai cunoștințe despre operarea și întreținerea echipamentelor industriale;
  • Ai cunoștințe despre Aparate de Măsură și Control și despre prelucrări prin așchiere (polizor, strung, freza);
  • Ai cunoștințe despre sudarea cu gaz protector (TIG), despre pneumatică, hidraulică, elemente de automatizare;
  • Ești un bun jucător de echipă.

BENEFICII
  • Cotă de produs
  • Prime de sărbători
  • Primă de vacanță
  • Bonus de performanță lunar
  • Zi liberă de ziua ta
  • Tichete de masă
  • Mentor dedicat

Dacă considerați că îndepliniți cerințele de mai sus,
puteți aplica pentru acest job AICI, pe eJobs.ro

Niciun comentariu

Trimiteți un comentariu