![](https://1.bp.blogspot.com/-Auaii66dDt0/U01ajUwDq3I/AAAAAAAABVM/BetshgwLq-QQe-rti0k-ZDkOWvJ9_9vogCPcB/s600-rw/accident.jpg)
In urma accidentului, a rezultat ranirea conducatorului autoturismului si a sotiei acestuia de 72 de ani, care au fost transportati cu ambulanta la spital pentru acordarea de ingrijiri medicale.
Conducatorul auto a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ, dupa care, la spital, i s-au recoltat probe biologice in vederea stabilirii alcoolemiei.
Politistii au intocmit in cauza dosar penal, ce va fi solutionat procedural.
Spune-ți părerea în legătură cu acest articol, mai jos sau pe facebook !
Niciun comentariu
Trimiteți un comentariu