![](https://2.bp.blogspot.com/-P30XMI8eVEw/V3Ji04OIHbI/AAAAAAAADx4/ehsnAmOv7jIzsi0kMkeNP1LZWy5_bXX4gCLcB/s1200-rw/ma-mut-sau-nu-ma-mut.jpg)
După "Mă mut la mama !" și "Mă mut la ... tata ?", o nouă comedie savuroasă se va juca pe scena dorneană, "MĂ MUT SAU NU MĂ MUT? Aceasta e-ntrebarea !" cu o distribuție de excepție: ADRIANA TRANDAFIR, CARMEN TĂNASE, ADRIAN PĂDURARU, ANDREAS PETRESCU, GABRIEL FĂTU, ANCA DINICU și IOANA ANCEA !
Pentru cei care încă nu au avut timp, biletele se mai pot achiziționa de la Casa de Cultură "Platon Pardău" Vatra Dornei la incredibilul preț de doar 30 lei !
Spune-ți părerea în legătură cu acest articol, mai jos sau pe facebook !
Niciun comentariu
Trimiteți un comentariu