![](https://3.bp.blogspot.com/-zbxuBompq4U/VuK8bwzfDJI/AAAAAAAADFQ/gaz8WcF3NAAMMb7wB4vMj7O5vgo5cpmXw/s600-rw/vatra-dornei-1980.png)
După ce vizualizați filmulețul vă invităm să vă spuneți părerea, în secțiunea de comentarii, în legătură cu felul în care a evoluat, sau nu, orașul nostru din anii 80 și până astăzi, în 2016. Arată orașul mai bine astăzi sau era mai agreabil în urmă cu peste 30 de ani ? S-a schimbat Vatra Dornei în bine sau timpul a cam stat în loc pentru orașul nostru ? Spune-ți părerea pe VatraDorneiLive.ro !
Folosește secțiunile de comentarii de mai jos și spune-ți părerea !
Niciun comentariu
Trimiteți un comentariu