Oferta Job Vatra Dornei: SUPERVIZOR PROMOTII

0
Descrierea postului:

-Asigura desfasurarea promotiei in cele mai bune conditii;
-Instruieste promoterii conform indicatiilor si materialelor primite de la Agentie;
-Supervizeaza promoterii si mentine comunicarea intre Agentie si promoteri;
-Asigura promoterilor in permanenta materiale de sampling/publicitare necesare activitatii de promovare, puse la dispozitie de Agentie;
-Raporteaza cat mai rapid catre Agentie situatia observata pe teren.

Cerinte:

-Persoana extrem de responsabila si organizata;
-Permis de conducere categoria B;
-Masina proprie;
-Carisma;
-Spirit de spontaneitate;
-Persoana activa,cu spirit de echipa;
-Persoana descurcareata/isteata;
-Punctualitate, seriozitate;
-Bune abilitati de comunicare;
-Experienta in campanii promotionale;
-Capabilitatea de a inlocui rapid promoterii care nu fac fata exigentelor constituie un avantaj (baza de date proprie de promoteri);
-Disponibilitatea de a lucra in week-end;
-Dispune de acces zilnic la internet pentru a transmite rapoartele solicitate de Agentie.

Te rugam sa atasezi cv-ului si o fotografie sau trimite mail la boost@boostintl.ro
Oferta (bonusuri, beneficii):

-Salariu atractiv; remuneratia este diferita de la un proiect la altul in functie de perioada lucrata, nr. ore/zi si tipul produselor promovate (se va comunica inainte de inceperea fiecarui proiect).
-Telefon
-Decontarea transportului

MAI MULTE DETALII: BestJobs.ro

Niciun comentariu

Trimiteți un comentariu