Oferta Job Vatra Dornei: CONSILIER VANZARI

3
Descrierea firmei:

Vindem cele mai bune telefoane si servicii de telefonie GSM (COSMOTE). Obiectivul nostru este de a ajunge in 2010 lider in vanzarile retail GSM din regiunea Moldova si mai mult in viitor.

Descrierea postului:

• vanzarea de produse si servicii de telefonie mobila GSM;
• cunoastrea serviciilor si produselor comercializate de PROGSM;
• reprezentarea intereselor firmei in relatia cu clientii si fidelizarea acestora;
• gestionarea stocului de marfa;
• intocmirea actelor contabile si utilizare ERP;
• implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse;
• promovarea imaginii companiei PROGSM - partener COSMOTE;
• reprezentarea intereselor PROGSM in legatura cu tertii;

Cerinte:

* dorinta de autodezvoltare si performanta;
* experienta in vanzari;
* operare PC - nivel mediu;
* contabilitate primara;
* studii superioare (constituie un avantaj);
* capacitate de acumulare a informatiilor;
* capacitate de a lucra in echipa;
* dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta;

Oferta (bonusuri, beneficii):

* venituri corelate cu realizarile: salar fix + bonus de performanta;
* oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala;
* un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare;

MAI MULTE DETALII: BestJobs.ro

( Hide )
  1. Cum as putea obtine mai multe informatii despre acesta oferta..??

    RăspundețiȘtergere
  2. Pentru mai multe detalii accesati link-ul spre BestJobs.ro din josul articolului !

  3. Nu stiti mai este valabil postul?Multumesc anticipat