![](https://2.bp.blogspot.com/-Fqqj0dOgT3I/VweVoCW5PmI/AAAAAAAADX0/cYdBx0Jlv5MjvM6hLUMmo0Xk4fVDb6JHA/s600-rw/andrei-dorin-rusu.jpg)
„Sunt foarte încântat de cursa făcută de Andrei Dorin Rusu, care după acest semimaraton greu, cu o diferenţă mare de nivel, ne dă mare încredere pentru competiţiile viitoare de obiectiv. Astfel ne-am propus să facem baremul pentru Campionatul Mondial de juniori I în proba de 10.000 de metri şi să obţinem o medalie la Campionatul European de Alergare Montană.”, a declarat antrenorul Cristian Prâsneac.
CITEȘTE MAI MULTE PE: SVnews.ro
Niciun comentariu
Trimiteți un comentariu